مقام معظّم رهبری (دام ظلّه العالی) :
آنچه كه امروز مي تواند اين جبهه را مستحكم بكند - جبهه ايمان و جبهه حق را - عبارت است از تمسك به وحدت كلمه در زير سايه اسلام، در زير سايه حسين بن علي، در زير سايه معارف عاليه اسلام، كه شخصيتهايي مثل شهيد مطهري - كه اين روزها ملت ما به ياد آن بزرگوار هستند
سخنرانی روز معلم 9/2/1377
 منو اصلی
بخش کاربری
مطالب سایت
بخش خبری
امکانات سایت
دیگر بخشها
بخش ويژه

 ارتباط مستقیم

 پیامهای کوتاه

فقط کاربران عضو سايت ميتوانند پيغام کوتاه ارسال نمايند لطفا وارد سيستم شويد يا اينکه عضو شويد.

         

بسمه تعالي

کاربر گرامي، ورود شما را به سايت نسيم مطهّر خوش آمد مي گوييم. جهت اطلاع شما توضيحي اجمالي از امکانات و خدمات سايت ارائه مي شود؛ ما را از نظرات ارزشمند خود بهره مند سازيد.

شعار سايت نسيم مطهّر «يک دور مطالعه اجمالي براي همه» است. بنابر اين همه برنامه ها با اين هدف تنظيم شده که شما بتوانيد در کوتاهترين فرصت و با کيفيتي قابل توجه، يک دور مطالعه اجمالي آثار شهيد مطهّري (ره) را به پايان ببريد.
عزيزاني که عضو سايت نشده اند فقط مي توانند از دانلود متن کتب، سير مطالعاتي و مطالب انجمن، استفاده نمايند. بنابر اين از شما دعوت مي کنيم هم اکنون عضو سايت شويد.

:: روال کار سايت به اين صورت است:

ابتدا با مراجعه به بخش ثبت نام و تکميل مراحل آن، به عضويت سايت در مي آييد.
هفتاد درصد کار و پيشرفت در مطالعات، به عهده خود شماست. ما براي بهتر انجام شدن مطالعه شما، مجموعه کتب شهيد مطهّري(ره) را طبق سير آسان به مشکل تنظيم کرده ايم و توصيه مي کنيم که طبق اين سير پيش برويد. (توضيحات بيشتر در مقاله «نکاتي در مورد سير مطالعاتي» آمده است.)

اولين کتاب شما داستان راستان است. حتماً با برخي از داستانهاي شيرين و مفيد اين کتاب آشنا هستيد. پيشنهاد مي کنيم مطالعه اين کتاب مجموعاً حدود پنج ساعت طول بکشد (در مقاله فوق، نکات مهمي در مورد مطالعه آثار شهيد مطهّري ذکر شده است.)
با کليک بر روي تصوير کتاب، وارد بخش ويژه آن مي شويد و مي توانيد از امکانات مختلفي از جمله نگاهي به کتاب، خلاصه کتاب، جملات مهم آن و از همه مهمتر خودآزمايي تستي استفاده کنيد.

سيستم آزمون اين سايت، هوشمند و بر اساس تمايل شما به سؤالات سخت يا راحت، تنظيم شده است. (مقررات و تنظيمات بخش آزمون در صفحه اول آن ذکر شده و لازم است با دقت مطالعه شود.)
پس از موفقیّت در آزمون، اجازه ورود به کتاب بعدي و ادامه برنامه مطالعاتي به شما داده مي شود و اين چرخه إن شاء الله تا پايان کتب، به خوبي و خوشي ادامه پيدا مي کند.

اين هفتاد درصد کار بود و پشتکار و تلاش خوب شما را مي طلبد. اما وظيفه ما در قبال زحمات شما:

1. پس از ثبت نام، در صورت تکميل مشخصات مورد اشاره و عدم وجود مشکل پشتیبانی، کتابي در معرفي شهيد مطهّري(ره) براي شما ارسال مي گردد تا ضمن آشنايي بيشتر با اين شخصیّت پربرکت، آثار ارزشمند او را با علاقه و اطمينان بيشتري دنبال کنيد.

2. خلاصه مطالب کتاب مي تواند دورنماي خوبي را به شما ارائه دهد تا با تسلط بيشتري مطالعه کنيد. (لازم به ذکر است که ارسال خلاصه هاي دقيق و مفيد، همانند طرح سؤالات تستي، علاوه بر تقويت بنيه علمي شما و استفاده ديگران، امتياز شما را نيز افزايش خواهد داد.)

4. سؤالات و شبهات مختلفي که مرتبط با آثار شهيد مطهّري است، در انجمن سايت قابل طرح و پيگيري است. هرگونه بحث مستدل، منطقي و علمي در اين انجمن مورد احترام و پذيرش است و مديران مربوط فقط ناظر گفتگوي اعضايند.

5. جلسات پرسش و پاسخ با اساتيد راهنما نيز از امکانات جديد سايت است و به ياري خدا، طبق برنامه اعلام شده «نسيم مطهّر» را در چت ليست خود خواهيد يافت.

6. مراکزي که طرح مطالعه آثار شهيد مطهّري را اجرا مي کنند نيز با ثبت نام در بخش «مجمع راهيان مطهر» از همفکري و تبادل امکانات مادي و علمي با ساير مراکز بهره مند خواهند شد.

 

براي ورود به سير مطالعاتي اينجا را کليک نماييد

 

خدمات سایت نسیم مطهّر با پشتیبانی ستاد بزرگداشت شهید مطهری(ره) و زیر نظر جامعة الزهراء (س) ارائه می شد.
مدت زمان ایجاد صفحه : 0.31 ثانیه